به نیک ملودی، بزرگترین رسانه موزیک ایران خوش آمدید...
جاهای دیدنی جمهوری چک

جاهای دیدنی جمهوری چک

کشور جمهوری چک دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد که برای تمام گردشگران و توریست ها جذابیت بسیار زیادی می باشد که زیبایی این کشور را زیاد کرده است برای اکثر مسافران در سفر به چک، پوشش تمرکز ملاقات از جمهوری چک، صرح پراگ (Pražský hrad) است. در كوی هرادتشانی شهر و دیرینگی آن به اواخر قرن ۱۰ میلادی، دژ پراگ که از جذب های سفر چک است؛ برای قرن ها در مرکز وقایع خدای نامه اروپای شرقی تحكیم نژند است و زمانی که امپراتورهای روم مقدس، هابسبورگ ها، سلاطین بوهمیان و اخیرا رئیس گروه جمهوری چک بودند می رسد. در طول تاریخچه ۱۰۰۰ ساله، بزرگترین صرح در جهان از لحاظ مساحت است و تحت مایه بسیاری از تغییرات صریح در سبک معماری قرار رنجیده است، شواهدی از آن را می توان در عمارت ساخت های سرشار در درون غارت بی نظمی ها در طول قرن ها دید. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد جاهای دیدنی جمهوری چک صحبت خواهیم کرد.

جاهای دیدنی جمهوری چک

معروف ترین ها شامل کلیسای مطلق سنت ویتس، کلیسای سنت جورج، برج باروت و کوچه زردگون با کارگاه های قرون وسطی آن است که از دیدنی های چک می باشد. عنایت خاص ای به کاخ باستانی سلطنتی با ولادیسلاو هال با شکوه آن است که از آن درخصوص اجرا ادا امتحانات شجاعانه ی شوالیه، و بازهم باشگاه باغ سلطنتی قرن شانزدهم با عین و ندا فواره ها وسیم باطراوت می شود. (تورهای راهنمای انگلیسی و راهنماهای صوتی در دسترس هستند.

سفرکم وقت و سریع به پراگ امکان پذیر نیست، بابت گذشتن مرور از مهمترین رودخانه شهر، پل نامی و بی نام چارلز (Karlův Most) را میبینید که از جلب های سیر چک است. این فاكتور ساختار واحد ساختار اسمی که در رودخانه ولتوا پیشامد شده است، در سال ۱۳۵۷ آفریننده شد و نقاط مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد آن در كرانه ها طول ۵۲۰ متر از جمله تن سان های فراوان نكوهیده زشت است.

ولیك لابل افزایش بر این مشتهر ترین آن ها در نام گذاری پل، شاه باعفاف روم، چارلز IV، و ایضاً یکی از جان Nepomuk از سال ۱۶۸۳ و به سربلندی آبرودار ترین کشور پاك (او عمدا غرق در ولتاوا در قرن ۱۴) بود. پل به خاطر بوم های خوب آن در بین گردشگران بیش معشوق است، می توان در خلال سحر و در اثنا سبزشدن شمس از دیدنی های چک لذت برد.

بالاتر از شهر عتیقه برنو، کلیسای نیك سنت پیتر و پل، یکی از مهم ترین نشانه ها كارها تالیفات ملی و جلب های تماشا چک است. اضافه بر مشهود بی نظیری که دارد، نازكی و ضخامت ]drot تویی باروک این شاهکار قرن هجدهم شان منت دارد. هم غار، خانه های وافر مقبره های نوین و بازهم بقایای دیوارهای فرعی شهر محرك وجد می شود.

جاهای دیدنی جمهوری چک

برج های رستاخیز نیز جامع برج ۸۴ متری می باشد. بدو قرن بیستم افزودن شده است، آنها در نزدیکی سیاه پوست که از روزگار ۱۱ صبح به وقت محلی اوان می شود می باشند و این نوین آئینی عرفی است که به وقت تأسیس آن می می گردد و شهر را با موفقیت به مكر برگردانیدن غاصبین خود با خاتمه دادن به هجوم زودهنگام از دشمن حفظ میکند. همچنین در برنو كاخ Špilberk قرن ۱۳ (hrad Špilberk)، آپارتمان به ارسی شهر برنوتبدیل شد و نیز بشكم توگندهات جذاب، در سال ۱۹۳۰ ساخته شده و یکی از مهمترین نقشه های معماری بدیع از بدو قرن ۲۰ در فرنگ و از دیدنی های چک شد.

قلعه چسکی کروملوف لمحه به شهر كهن که پس از آن نامگذاری شده است، یک قصر كاپیتان است که در مقدمه قرن بیستم آفریده شده است که به جهت پیشینگی آن به عطا حفظ و نگهداری شده است. بخش عمده ای از آنچه که امروز در این مرده ریگ دنیوی كلی یونسکو جایگیری دارد، از قرن ۱۷ میلادی، از یكسر تالار رقابت روزنبرگ و سالن رنسانس، آپارتمان های پادشاهی و کلیسای سنت جورج است. هم دید این تئاتر باستانی باروک که در سال ۱۶۸۲ ساخته شده و با تجهیزاتی که بعدا در قرن هجدهم به آن افزودن شده است و هنوز هم درعوض جهت اجرای خصوصیت استفاده می شود ثمین است. عقبی اقطار عالی دربردارنده آلبوم های چهره نگاری ها و غطاء لایه راه ها تاریخی، یار و دشمن با دکور كریه و لوازم خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و كاناپه) آن دامان پایین است که در سفر به چک حتما باید دید. كلكسیون دژ کرملف از ۴۰ ساختمان، از عداد قصر های زیبا، دادگاه های حصن و باغ است، و به فراغ بال می توانید بلوز بی آستین سرنوشت از یک روز را در سفر به چک فقره سبب سوال در جلب های تماشا چک نظر بگیرید. (تورهای راهنمای تعبیر انگلیسی در توانایی هستند).

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *